טלפונן: 08-6492011 (רב קווי)          חברים שנזכור | עו”ד מנחם חכמון ז”ל (1948-2009)

אודות הפירמה

משרד עורכי הדין חכמון אלמקייס ושות', הינו מהמשרדים המובילים במחוז הדרום מאשדוד עד אילת.
הפירמה מעניקה שירותים בתחומי המשפט האזרחי, בעיקר בתחום משפט העבודה, בייצוג מבוטחים למול המוסד לביטוח לאומי, בייצוג חיילים למול קצין התגמולים, בתחום המשפט המנהלי, בתחוםהנזיקין, בתחום המשפט המסחרי וכן בתחום המעמד האישי. 

מעבר למתן שירותים אלו וייצוג הפרט, הפירמה מספקת שירותים מקצועיים על בסיס קבוע לרשויות מקומיות, לתאגידים ציבוריים (רשויות ציבוריות, עמותות ומוסדות) ולחברות עסקיות ותעשייתיות.
המשרד נוסד בתחילת שנת 1979 על ידי עו"ד מנחם חכמון ז"ל אשר פעל, עוד בטרם  ייסוד הפירמה ובמשך כעשר שנים במסגרת ההסתדרות הכללית של העובדים.
כבר בסמוך לאחר יסודו, הוכר המשרד כמי שמתמחה במשפט העבודה ומאז נודע כ"פורץ דרך" בתחום זה ובעל ניסיון מוכח בייצוג של אלפי עובדים, מאות ועדי עובדים ואיגודים מקצועיים.
בפירמה פועלים חמישה עורכי דין. עורכי הדין במשרד עושים עבודתם תוך הקפדה על עקרונות היסוד של הפירמה ומקיימים את שליחותם במסירות, באחריות, בנאמנות ובמקצועיות, תוך הקפדה על קשר ויחס אישי בינם לבין כל אחד ממקבלי השרות.
בנוסף, הפירמה מקיימת קשר מקצועי שוטף עם עורכי דין עצמאיים, המעניקים לה שירותים, לרבות בתחום המיסים, הפטנטים, המקרקעין ובתחום הפלילי. כן קשורה הפירמה עם יועצים צמודים ומומחים בתחומים מקצועיים אחרים הרלוונטיים לעיסוקי הפירמה לרבות בתחומי הרפואה, ההנדסה, הכלכלה, הביטוח והאקטואריה.
אפיק פרסום בניית אתרים